PŁYTA DNIA 31/2023

Płyta dnia w Radio Divertimento na 31 tydzień 2023 roku (31 lipca – 04 sierpnia).

Ten tydzień, upłynie pod znakiem wspomnień piosenkarki, która zmarła w ostatnią niedzielę 23 lipca 2023 roku. A że muzyka jest najlepszym nośnikiem pamięci, to chcemy, abyście zapamiętali PATTY RYAN najdłużej jak to możliwe, niech jej muzyka zawsze gra w naszych i Waszych głośnikach i słuchawkach.

Przypomnijmy, że Bridget Ryan, bo tak brzmi jej prawdziwe imię (aka Susi), urodziła się 6 maja 1961 roku w Nadrenii w Północnej-Wstfalii w mieście Wuppertal w Niemczech Zachodnich.

Była niemiecką piosenkarką nurtu eurodisco, najbardziej znana z utworu „You’re My Love, You’re My Life” z 1986 roku. I tu wkracza Radio Divertimento, aby poszerzyć informacje o wydanych albumach i singlach przez Patty Ryan.
Zaśpiewała także hity „Stay With Me Tonight”, „Love is the Name of the Game” i „I Don’t Wanna Lose You Tonight”… wszystkie z jej debiutanckiego albumu „Love is the Name of the Game”, który u nas pojawi się już w poniedziałek ostatniego dnia lipca, jak zawsze o godzinie 10:00.

We wtorek 1 sierpnia, posłuchamy drugiego albumu Patty Ryan zatytułowanego „Top Of The Line” wydanego w roku 1988. Na tym albumie znalazły się, między innymi, takie przeboje jak tytułowy „Top of the Line”, czy „Since You Camme Into My Life” oraz „Lady’s Mix”. Zapraszamy jak zwykle o godzinie 10:00.

Na środę 2 sierpnia, przygotowaliśmy album kompilacyjny z roku 2002 zatytułowany „Disco Collection” zawierający największe taneczne hity Patty Ryan. Natomiast w czwartek 3 sierpnia, wspólnie posłuchamy albumu z roku 2003 „All The Best” na który zapraszamy jak zwykle o godzinie 10:00 do Radia Divertimento.

Na piątek 4 sierpnia, przygotowaliśmy dla Was, nasz autorski zestaw singli wydanych przez Patty Ryan. Znajdą się w nim utwory w nieco innych wersjach niż na albumach, znajdą się tam też utwory, które na albumach się nie pojawiły, między innymi ostatni singiel Patty zatytułowany „You Are My Lover” wydany w roku 2021, usłyszymy „Lay Love On You” czy „Charm Of Love”, ale pojawi się też utwór zaśpiewany z formacją Ststems In Blue „Should I Stay – Should I Go” oraz wiele innych bardzo ciekawych produkcji…

Zapraszamy od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 do Radia Divertimento.

Pamiętajcie, jeśli macie jakiś ulubiony album, którego chcielibyście posłuchać w Radio Divertimento, klikajcie w komentarzu lub prześlijcie do nas wiadomość, postaramy się dla Was zagrać go w naszym radiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *