NASZE NOWE RADIO

Nasze Nowe Radio na streamie Radia Divertimento.

Zapewne wprawni słuchacze już zwrócili uwagę, że w naszych wybranych audycjach pojawiło się Nasze Nowe Radio. To nowa rozgłośnia radiowa, która stawia podobnie jak my, pierwsze kroki w wielkim świecie radia internetowego. Będziemy z tą stacją dzielić czas antenowy w środy w audycjach Wasi70 „Łysy wieczorową porą” i w poniedziałki w audycjach Michnicka „Elektro Lux Torpeda”.

NNR na chwilę obecną, można słuchać za pomocą streamu pod adresem: https://s3.slotex.pl/shoutcast/

Niebawem powstanie strona internetowa i inne potrzebne dodatki, niezbędne w radiu. Życzymy dobrego odsłuchu i fajnej zabawy.

W ten sposób Radio Divertimento rozpoczęło współpracę z kolejną stacją internetową. Obecnie wspólnie z Radiem Word Of Music (WOM) prowadzimy projekt „Jedna audycja, dwie stacje” i biorą w nim udział nasi prezenterzy: Michnick, Arkady i Mariusz, oraz ze strony WOM: Andrzej DJ, EL-Maniaque (Radio Spinacz), oraz Człowiek Orkiestra.

Tak jak widać, z powyższego wynika, że integrujemy już na streamie Radio Divertimento, Radio Word Of Music, Nasze Nowe Radio i Radio Spinacz. Może jeszcze jakaś rozgłośnia dołączy do nas wkrótce, jesteśmy otwarci na propozycje!

Mamy nadzieję, że taka integracja wielu stacji radiowych spodoba się wszystkim słuchaczom, że przyniesie urozmaicenie naszych audycji i wzbogaci je o nowe doświadczenia i muzykę. Myślimy, że wyróżnimy się też na tle innych stacji, które ze sobą konkurują, my wolimy się integrować i wymieniać doświadczeniem.