PÓŁ ROKU RADIA DIVERTIMENTO

1 lipca 2023 roku w Radio Divertimento będziemy obchodzili pół roku istnienia stacji

Tak, tak, minęło już pół roku, odkąd jesteśmy z wami, a wy z nami. W związku z tym postanowiliśmy uczcić ten fakt specjalnymi audycjami w tym dniu, oraz nagrodami dla najwierniejszych, najaktywniejszych i najbardziej uważnych słuchaczy.

Aby wygrać zestaw naszych gadżetów (koszulka, smyczka, podkładka, płyta CD) należy słuchać nas po 1 lipca bardzo uważnie. Podczas naszych audycji, jednakowo off-line („Płyta Dnia” czy „I Wszystko Gra”), jak też audycji na żywo, będziemy podawać kody pin (cztery cyfry). Ilość kodów w ciągu dnia i audycji będzie losowa, nie większa jednak niż 10 i nie mniejsza niż 3 w ciągu dnia. Za każdym razem, gdy usłyszycie taki kod w radiu, należy skorzystać z naszego formularza kontaktowego na stronie i wysłać do nas usłyszany PIN wpisując go w treści wiadomości, a w temacie KONKURS (w przypadku tej samej ilości zgłoszeń, decyduje kolejność zgłoszeń), bądźcie czujni i szybcy. Dwójka słuchaczy, którym w danym tygodniu uda zebrać się najwięcej kodów, zdobędzie nasze upominki/gadżety. Osoby, które raz wygrały w poprzednich tygodniach naszej zabawy, mogą z nami bawić się nadal i zostać zwycięzcami, ale bez upominków (lecz nie bez nagrody), dajmy szansę innym na zdobycie naszych gadżetów, upominki w takim przypadku przypadną kolejnym słuchaczom. Warunkiem udziału w konkursie, jest podanie nr telefonu (powiadomienie InPost), oraz wskazanie Paczkomatu InPost, do którego będziemy mogli wysłać nasze upominki.

Zabawa potrwa przez cztery tygodnie, od 3 do 30 lipca 2023 roku. Do zdobycia 8 zestawów naszych gadżetów. Po każdym zakończonym tygodniu skontaktujemy się ze zwycięzcami, mailowo lub telefonicznie, poprosimy o wskazanie paczkomatu. Jeśli w ciągu trzech dni nie otrzymamy odpowiedzi, upominek zostanie przekazany kolejnemu słuchaczowi biorącemu udział w zabawie.

  • 1 tydzień zabawy od 3 do 9 lipca
  • 2 tydzień zabawy od 10 do 16 lipca
  • 3 tydzień zabawy od 17 do 23 lipca
  • 4 tydzień zabawy od 24 do 30 lipca

O cząstkowych oraz pełnych wynikach naszej zabawy, będziemy informowali w naszej grupie na Facebooku, lista zwycięzców zostanie też opublikowana na naszej stronie internetowej.

Z okazji 6 miesięcy, nieprzerwanej działalności, życzymy sobie, coraz więcej nowych słuchaczy, a wam Słuchaczom coraz więcej ciekawych audycji, oraz coraz więcej zabawy przy naszej muzyce.
Zapraszamy do słuchania Radia Divertimento, bo warto! Polecajcie Radio Divertimento przyjaciołom, kolegom, znajomym… Włączajcie swoje odbiorniki kiedy tylko pozwala wam na to czas i okoliczności. Włączcie muzykę w swoim internecie!

Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj