PŁYTA DO PORANNEJ KAWY

PŁYTA DO PORANNEJ KAWY – 8 TYDZIEŃ 2023 ROKU

To już kolejny tydzień przed nami, gramy dla Was już od 8 tygodni i prezentujemy kolejnych 5 płyt, które chcielibyśmy Wam przypomnieć w Radio Divertimento, od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00.

Tym razem, zabierzemy Was na piątkowy koncert duetu Pet Shop Boys, zaprezentujemy w czwartek najlepsze single szwedzkiej grupy Ace Of Base, a w środę Orchestral Manoeuvres in the Dark zaprezentuje płytę z roku 1991, wtorek upłynie pod znakiem Hip-Notic i płyty wydanej na 25-lecie powstania zespołu, a zaczniemy to wszystko od poniedziałku i wspaniałej płyty Mike’a Oldfielda z roku 2016.

Bądźcie z nami, mówcie o nas znajomym, polecajcie Radio Divertimento na portalach społecznościowych i słuchajcie nas, bo warto!

A jeśli macie swoje propozycje płyty do porannej kawy, dajcie nam znać w komentarzach lub prześlijcie info do nas, korzystając ze strony kontaktu.

MIKE OLDFIELD płyta winylowa zatytułowana „The 1984 Suite”, wydana w roku 2016 nakładem wytwórni Virgin Records. Posłuchamy jej w Radio Divertimento już w poniedziałek 20 lutego jak zwykle ok. godz. 10:00.

CHYP-NOTIC to niemiecki zespół eurodance, założony w roku 1988. Płyta, której posłuchamy we wtorek 21 lutego od godz. 10:00, została wydana w roku 2015 z okazji 25-lecia istnienia zespołu, a jej tytuł to po prostu „25”.

„Sugar Tax” to album wydany w roku 1991 nakładem Virgin Records. Oczywiście w roli głównej OMD i 12 ich rewelacyjnych utworów, które usłyszycie już w środę 22 lutego po godzinie 10:00 w Radio Divertimento.

Czwartek to świetny czas, aby posłuchać największych hitów z singli szwedzkiego duetu ACE OF BASE i płyty wydanej w roku 1999 zatytułowanej „Singles Of The 90s” wydanej nakładem wytwórni Polydor, zawierającej 16 najciekawszych singli grupy. Jak zwykle, zapraszamy do Radia Divertimento ok godz 10:00.

Tydzień z płytą do porannej kawy, zakończymy koncertem brytyjskiego duetu PET SHOP BOYS. Koncert zarejestrowano w London Arena w dniu 21 grudnia 2009 roku. Album został wydany ok. 2 miesiące później 15 lutego 2010, nakładem wytwórni Parlophone i został zatytułowany „Pandemonium”. U nas wersja CD, bo album składał się jeszcze z płyt DVD.
Piątek 24 lutego, godz. 10:00 w Radio Divertimento.

Pamiętajcie, jeśli macie jakiś ulubiony album, którego chcielibyście posłuchać w Radio Divertimento, klikajcie w komentarzu, postaramy się dla Was zagrać go w Radio Divertimento.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *