DWA STREAMY — JEDNA AUDYCJA

INFORMACJE NOWOŚCI WYDARZENIA

RADIO WORD OF MUSIC (WOM) & RADIO DIVERTIMENTO

Jak już na pewno słuchacze zauważyli, od jakiegoś czasu można w naszym Radiu Divertimento usłyszeć audycje nadawane na dwa streamy radiowe, nasz RADIO DIVERTIMENTO oraz RADIO WOM.

Obie stacje mają jednakowe podejście do styli muzycznych, czyli gramy to co się nam i wam podoba, nieograniczany się w żaden sposób, do stylu czy dekady granych utworów muzycznych. Obie stacje skupiają się też na dobrym kontakcie z odbiorcą, używamy starodawnego GG.

Znajdziecie nas też w na Facebooku: Radio Divertimento i Radio WOM, oraz pamiętajcie o naszych stronach internetowych pod adresami: www.radiodivertimento.pl oraz www.radiowom.pl

Z naszej strony, na dzień dzisiejszy, w Radio WOM można usłyszeć audycje Arkadego, w poniedziałek „Muzyka, którą znasz i lubisz” o godz. 11:00, audycję Mariusza „Środowisko” w środy o godz. 21:00, oraz audycję Michnicka „Elektro Lux Torpeda” w poniedziałki o godz. 20:00. Audycje radia WOM w Radio DIVERTIMENTO, to audycje AndrzejaDJ w niedzielne poranki od godz. 9:00 „Niedzielne granie na śniadanie” oraz w czwartki „Hit za Hitem” o godz. 20:00. Niebawem pojawią się kolejne wspólne audycje, o czym Was poinformujemy w naszej grupie na Facebooku oraz na naszej stronie internetowej.

GG Radia Divertimento: 75899063

GG Radia WOM: 34130094

Jeśli nie posiadacie własnego nr GG, lub komunikatora, klikacie w żółte słoneczko na stronach stacji radiowych. Do dyspozycji słuchaczy są też Panele Pozdrowień na każdej ze stron radiowych, oraz czat na Facebooku.